• System32' ye Hoş Geldiniz - İşletmeniz İçin En İyi Çözümler

IP Kamera - CCTV Yönetim Yazılımları

Ürünlere Göz At

IP kamera veya tamamen entegre bir güvenlik sistemi konusunda firmanıza uygun fiyatlandırma ve projelendirme desteği sağlarız.

IP kamera projelerinde, kamera lensinden şebeke anahtarına ve video kaydetmek için kullanılan bilgisayar sistemlerine kadar her şeyi içerir. İhtiyacınız olan doğru IP kamera sistemini satın sistemden alınacak verim açısında çok önemli bir etkendir.

Öncelikli olarak Neye ihtiyacınız var? sorusuna uygun ürünleri konumlandırmak gerekir. IP kamera sisteminin birlikte çalışması gereken birçok farklı öğeden oluştuğunu unutmayın. Her bir ögenin uyumlu olduğundan emin olmak önemlidir.


IP kamera sistemleri sadece kameraları değil, video kayıt yazılımını, kamera lens ve özelliklerini, konumlandırılacak kabinleri, ağ anahtarlarını ve PoE enjektörlerini, aşırı gerilim koruyucularını ve analitik yazılımı da içerir.

Ayrıca, IP kapı geçiş erişim kontrolü ve IP Interkom sistemleri ile entegre olabilirler, ki günümüzde oldukça yaygın olarak bu sistemler kullanılmaktadır.

İhtiyacınız olan sistemin kurulmasında yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Sizlere kalite ve performansı yüksek düzeyde çalışan IP güvenlik çözümü sunmamızın yanı sıra, IP kamera danışmanlık hizmetleri de sunuyoruz.