• System32' ye Hoş Geldiniz - İşletmeniz İçin En İyi Çözümler

Özel Yazılım Çözümleri

Ürünlere Göz At

Misafir Karsıma Ekranları

Firmalarınızı ziyaret eden misafirlerinize, hazırlayabileceğiniz karşılama ekranları ile, onlara verdiğiniz önemi gösterebilirsiniz. Özellikle firmanızı ilk defa ziyaret edecek misafirleriniz için, bu küçük jest oldukça hoş karşılanacaktır. Yurt dışından gelen misafirleriniz için farklı dil seçenekleri, ülkelerinde ki saat ve hava durumunu sergileyebilirsiniz. Firma tanıtım videolarınızı, hava durumunu veya döviz kurlarını yayınlayabilir, fuar vb duyurularınıza yer verebilirsiniz. Misafir karşılama ekranlarını, Personel doğum günlerini kutlamak veya sirket ici duyurularınızı yayımlamak içinde kullanabilir, personel memnuniyetini arttırabilirsiniz.

Toplantı Odası Yonetim Yazılımı

Sirkette sıkça başımıza gelen ve genelde misafirlerimiz ile zor anlar yaşatan toplantı odası krizlerinin önüne geçebilirsiniz. Toplantı odalarının rezervasyonlarını yapabilir, hangi toplantı odasının müsait olduğunu görebilirsiniz. Şirket kural ve politikalarınızı, duyurularınıza yayımlayabileceğiniz şık ve kullanışlı ekranlar ile kurumsal yapınıza değer katmış olursunuz. Web Tabanlı Anket Çözümü Kalite sistemleri gereği ve müşterilerinizin memnuniyeti en üst düzeyde tutmak için yapılan anket çalışmalarının faydaları tartışılmazdır. System32 tarafından geliştirilen Systen32 Survey ile anketlerinizi kolayca düzenleyebilir ve müşterileriniz ile paylaşabilirsiniz. Analiz sonuçlarına yönetim panelinden anlık ulaşabilir, görsel grafik tasarımları ile sunumlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Veri madenciliği yazılımların da kullanabileceğiniz cıktı bcimleri ile Text mining yapmanıza da olanak sağlar.

Web Tabanlı Anket Çözümü

Kalite sistemleri gereği ve müşterilerinizin memnuniyeti en üst düzeyde tutmak için yapılan anket çalışmalarının faydaları tartışılmazdır. System32 tarafından geliştirilen Systen32 Survey ile anketlerinizi kolayca düzenleyebilir ve müşterileriniz ile paylaşabilirsiniz. Analiz sonuçlarına yönetim panelinden anlık ulaşabilir, görsel grafik tasarımları ile sunumlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Veri madenciliği yazılımların da kullanabileceğiniz cıktı bcimleri ile Text mining yapmanıza da olanak sağlar.

Gelişime Açığız !

İhtiyacınız olan özel yazılım çözümleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.