• System32' ye Hoş Geldiniz - İşletmeniz İçin En İyi Çözümler

Neden IP Santral ?

Düşük maliyet, Kolay yönetim, Onlarca farklo konuda raporlama, CRM sisteminiz ile entegrasyon.

Sizin Telefon Santraliniz, Sizin Yolunuz: Ister sunucunuzda ister bulutta


3CX, yepyeni bir çok özelliği aynı anda sunan yazılım tabanlı bir IP Santral çözümüdür. 3CX, IP Santralinizin kurulumunu, yönetimini ve bakımı o kadar kolaydır ki, fazla para ve zaman kaybı yaşamadan kendi kendinize yönetebilirsiniz.

3CX kolay kurulumu ve yönetimiyle kendini rekabetten ayrı tutar. Kurulum dakikalar içinde gerçekleşir ve 3CX, mevcut bir Windows, Linux veya sanallaştırılmış makinede PBX’inizi Google Cloud, OVH veya daha birçoğunda olmak üzere bulutta da sanallaştırabilirsiniz.

Web tabanlı kurulum sihirbazı ve yönetim konsoluyla IP Telefonlar, Ağ Geçitleri, SIP Trunklar ve softphoneları dakikalar içinde devreye alabilirsiniz.

10002 Müsteri Memnuniyeti Standardına Hazırmısınız?


3cx ile 10002 Müsteri Memnuniyeti Standardı geregi görüşmelerin kayıt altına alınmasını da saglabilir, size sundugu bir çok rapordan kurumuzun ihtiyacı olan raporları hazırlayabilirsiniz

CRM entegrasyonu ile bir santralden fazlasına sahip olabilirsiniz,arama hatırlatıcıları, click to call uygulamaları müşterilerinize sunabilirsiniz.

Android ve IOS uygulamaları ile cep telefonunuz dahili hattınız olsun. Ofis telefon hattı aracılığıyla cep telefonunuzdan aramaları yanıtlayın ve müşterilerin başka bir numarayı aramasını istemeden meslektaşlarınıza transfer edin.

Şirketinizin cep telefonu giderlerini azaltın, üretkenliği arttırın ve hiç bir aramayı kaçırmayacağınızdan emin olun!